Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z turnajů

18. 1. 2009

22.1.2011 ŘÍČANY

celkové umístění 1. místo  (ze 7 zůčastněných týmů)

 Vltavín,Libuš,Vršovice,Veltrusy,Říčany,Úvaly,Radošovice

  1. Radošovice-Říčany...............0:1
  2. Vršovice-Libuš...................0:1
  3. Loko Vltavín-Úvaly.............. 2:0
  4. Říčany-Veltrusy..................1:1
  5. Radošovice-Libuš.................1:2
  6. Úvaly-Vršovice...................0:6
  7. Veltrusy-Libuš...................0:4
  8. Vršovice-Loko Vltavín............1:0
  9. Radošovice-Úvaly.................0:1
  10.Říčany-Libuš......................1:2
  11. Úvaly-Veltrusy...................2:2
  12. Loko Vltavín-Radošovice........ 2:0
  13. Veltrusy-Vršovice................0:1
  14. Loko Vltavín-Říčany..............1:0
  15. Úvaly-Libuš.......................2:3
  16. Radošovice-Vršovice............. 0:2
  17. Veltrusy-Loko Vltavín............0:1
  18. Říčany-Úvaly......................3:0
  19. Loko Vltavín-Libuš................2:1
  20. Říčany-Vršovice...................2:2
  21. Veltrusy-Radošovice..............1:2

 Pomalý rozjezd, ale skvělý finiš.

 Loko-Úvaly 2:0

 Na ůvod nás čekal docela lehký soupeř, ale naši špatnou koncovkou, jsme to nepotvrdili.Celý zápas se odehrával na půlce hřiště a z naší strany bez důrazu. Sice jsme se dostávali do časté koncovky, ale to po převážně díky soupeřovým chybách. Po gólech Dana jsme zvítězili 2:0.Ve hře chyběl důraz, klidná přihrávka a pohyb.

 

Loko:Vršovice 0:1

 Naše chyby jsme si ponechali do prvních čtyř minut zápasu a po inkasovaném góle, jsem musel důrazněji kluky napomenout na jejich laxní přístup ke hře.Od té chvíle, začali předvádět bojovnější a klidnější hru po zemi, čímž přitlačili soupeře na jejich půlku, ale se spousty šancí, jsme neproměnili ani jedinu.

 

Loko:Radošovice  2:0

Více bojovnou než klidnou hrou jsme se prezentovali v zápase plných nepřesností. První gól jsme vsítili po nahrávce Dana, důrazem Kubu před branou. Dál jsme předváděli nepřesnou hru, ale svojí bojovnosti mě kluci nechávali klidným. Přidali jsme druhou branku po střele Dana a udrželi jsme vítězství.

 

Loko:říčany 1:0

 Od úvodu jsme se dostávali do vyložených šancí, kde Filip dvakrát po sobě nastřelil tyč a naše šance zůstávali neproměněné. Dál jsme dobývali bránu domácího mužstva, kde nám to malinko stěžoval rozhodčí, ale naši kluci po důrazné a bojovné hře šli za svým cílem.Po chytře odehraném rohu Dana se míč odrazil zpátky a přesně umístěnou střelou jsme vedli.Nejen celý zápas, ale celý turnaj jsme si nedokázali klidně nahrát, a tak do konce zápasu jsme alespoň poctivě bojovali. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

 

Loko:Veltrusy 1:0

 Proti soupeři, který nepředvádí moc fotbalové krásy se naše hra úplně ztrácí. Přizpůsobujeme se jejich hře a nedokážeme je jednoznačně přehrát.Od úvodu jsme se na hřišti hledali a hráli jsme fotbal, na který se nedalo vůbec koukat.V půlce zápasu po góle Kuby jsme se dostali do vedení a nízký náskok jsme do konce utkáni udrželi.

 

Loko:Libuš 2:1

 Asi nejhezčí utkáni na turnaji.Do posledního zápasu nebylo jasné umístění mezi prvním a třetím místem. Soupeř byl bez porážky a hrál o první místo.Kluci věděli, že svoji bojovností můžou porazit kohokoliv a od začátku to bylo vidět. Soupeře jsme svoji hrou k ničemu nepustili a rychlím odebráním míče na půlce hřiště jsme se dostávali do rychlých protiútoků.V páté minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Lukáše, ale hned za patnáct vteřin soupeř vyrovnal. I po vyrovnávajícím góle jsem věřil, že dokážeme zvítězit.Tři minuty před koncem po samostatné akci v malém vápně se uvolnil Dominik a vedli jsme 2:1 a to v poslední minutě šel Lukáš sám na bránu.

 

 Stále jsme nevěděli na kterém místě jsme se umístili.Rozhodoval předposlední zapas turnaje mezi Vršovicemi a domácími Říčany. Kdyby Vršovice zvítězily, čekalo by nás třetí místo, ale domácí po remíze 2:2 nám pomohly nakonec k prvnímu místu na turnaji.O prvním místě rozhodoval vzájemný zápas.

Góly: Dufek - 4, Hill - 1, Dragošek - 2, Fiala - 1

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.1.2011 ABC BRANÍK

celkové umístění 2. místo  (ze 7 zůčastněných týmů)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

8.1.2011 UNION ŽIŽKOV

 celkové umístění 9. místo (z 10 zůčastněných týmů)

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

5.12.2010 UNION ŽIŽKOV

celkové umístění 2. místo  (z 6 zůčastněných týmů)

Háje SOS-Loko 0:6

Už v prvním zápase bylo vidět, že kluci chtějí hodně získat nějaký pohár a medaili.Pustili se do soupeře s plnou vervou. Rychlým zpracováním míče a nátlakovou hrou, jsme soupeře k ničemu nepustili.Bylo jen na nás, kolik šancí proměníme.Nakonec to skončilo 6:0.

Góly: 2-Dan,Martin P.,Lukáš,Dominik,Filip

 

Union Žižkov -Loko 0:4

V druhém zápase byl soupeř o něco lepší, ale stejně se přes naši kombinační hru nedokázal prosadit.Náš důraz na míč, rychlý přechod na soupeřovu polovinu dělal soupeři velký problém.K tomu se nám dařila koncovka.Už v druhém zápase se náš gólman docela nudil :o).

Goly:2-Dan,Kuba,Dominik

 

Dukla Praha-Loko 3:2

Ve třetím zápase nás čekal pozdější vítěz Dukla.Sice jsme prohráli ale s předvedeným výkonem jsem byl spokojen.Bylo vidět, že když nás čeká těžší soupeř, reagujeme o něco pomaleji. Hned s první střelou na bránu inkasujeme. Až pak začneme hrát, když se na levé straně uvolnil Dan a nahrával před bránu Kubovi, který do prázdné brány vyrovnal.Vypracovali jsme si ještě další šance, ale soupeře podržel brankář.Na to soupeř v průběhu jedné minuty odskočil na dvě branky a znovu jsme museli dotahovat.Tři minuty před koncem po góle Dana jsme snižovali na 2:3. Soupeř se už do žádné šance nedostal, ale bohužel my už jsme vyrovnat nedokázali, i když jsme si nějaké šance vytvořili.Po zápase byly kluci hodně smutní, ale do dalších zápasů to nevzdávali. Je pravda, že soupeř 3x trefil naši bránu a dal tři góly…

 

Bohemians-Loko 1:3

Další zápas byl stejný jako předešlé.Zpracovaní míče na dva, přesná nahrávka na útočníka a zakončení. Dostali jsme se do rychlého vedení 3:0 a pak jsem malinko polevili, kdy soupeř využil situace ke snížení skóre v poslední minutě.

Goly:2-Dan,Martin P.

 

Uhříněves-Loko 0:4

V posledním zápase se rozhodovalo o druhém místě v turnaji. Kluci to věděli a bylo vidět, že ho hodně chtějí. Drželi se svoji hry a konečně přišla vytoužená odměna.I když soupeř disponoval vysokýma obráncem, dokázali jsme se se svojí šikovností prosadit.Po gólech 2-Dan,Dominik,Lukáš jsme jasně zvítězili, a mohli jsme se radovat  z pěkného umístění.

 

  S přístupem kluků na turnaji jsem hodně spokojen.Je vidět že prezentujeme herní činnosti, které na tréninku procvičujeme. Předvádíme nátlakovou hru, s rychlím odebíráním míče na dva dotyky, a nahrávkou do volného prostoru. Konečně se nám dařila koncovka s důrazem před bránou.

 

Góly9-Dan-vyhlášen nejlepší střelec turnaje

             3-Dominik

             2-Martin,Kuba,Lukáš

             1-Filip

 

  Nominace: Krsek Martin,Fiala Lukáš,Pagáč Martin,Dufek Dan,Dragošek Kuba,Sinkula Filip,Hill Dominik

 

 

  Loko  Bohem. Dukla Uhříněves Žižkov Haje Skore Pořadí
Loko     3:1   2:3    4:0  4:0    6:0  19:4 2.
Bohem.    1:3      0:2    0:2   3:0    7:0  11:7 3.
Dukla     3:2  2:0    2:0  2:0  1:0 10:02 1.
Uhříněves    0:4  2:0    0:2      0:1  2:0 4:08 4.
Žižkov    0:4  0:3    0:2  1:0    1:0 2:09 5.
Haje SOS    0:6  0:7    0:1  1:2    0:1   1:17 6.

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

27.11.2010 UNION ŽIŽKOV -ročník 2003

celkové umístění 5. místo  (z 10 zůčastněných týmů)

V neděli nás čekal další turnaj pod hlavičkou Union Žižkov. Zúčastnilo se ho deset mužstev, rozděleno do dvou skupin.

 

Skupina B:  Dukla Praha

                    KK Meteor VIII

                    Loko

                    SK Viktoria Žižkov

                    ABC Braník

 

Dukla Praha-Loko 1:1

 

   Do zápasu jsme vstupovali s velkým nasazením.Od začátku jsme soupeře zatlačili na jejich půlku a vypracovali jsme si hodně šancí.Bohužel jsme dokázali proměnit jenom jednu a to nám bylo nakonec osudným.V druhy minutě jsme se po góle Lukáše ujali vedení, ale v poslední minutě po jediné střele na naši bránu jsme inkasovali vyrovnávající gól. Ze zápasem jsem byl spokojen, ale s využitými šancemi nikoli.

 

Loko-Meteor VIII 0:3

 

   Úvod zápasu jsme nezachytili a hned v první minutě jsme inkasovali.Pak jsme začali svou nátlakovou a jednoduchou hrou na dva dotyky s míčem soupeře zlobit.Dostávali jsme se znovu do vyložených šanci „hlavně Dan a Domča“ ale zase jsme neproměnili. Nedáš -dostaneš. Soupeř dvěma rychlými góly odskočil a na to jsme nedokázali zareagovat a prohráli jsme. Je nutné podotknout, že jsem točil brankáře, který nám od začátku sezóny chybí.

 

SK Viktoria -Žižkov-Loko 0:7

 

   S velkou chutí jsme se pustili do soupeře a to se nám hodně povedlo.Do brány jsem postavil Kubu, v obraně stáli dva nejpoctivější hráči Lukáš a Martin a do útoku jsem poslal koncového hráče Dominika a vedle něho Filipa. Na lavičku jsem posadil Dana, který svým přístupem neukazoval svoje kvality.Po vystřídání bylo vidět, že si uvědomil svoji situaci a přístupem ke hře to bylo vidět. Po rychlém rozehrání míče od naši brány jsme se dostávali do koncovky a soupeř neuměl reagovat. Po čtyřech gólech Dana ,dvou Dominika a jednom Lukáše jsme jasně zvítězili.

 

ABC Braník-Loko 4:1 

 

  Nastupovali jsme s pozdějším vítězem turnaje. A bylo vidět, že si to zasloužil.Byl důraznější a hlavně proměňoval svoje šance.V druhé minutě se ujal vedení, na které jsme ještě dokázali reagovat, ale nedali jsme gól. Potřebujeme zlepšit koncovku a pak můžeme uhrát lepší výsledek. Jediný náš úspěch zaznamenal Dan. Skončili jsme ve skupině třetí  a čekal nás poslední zápas o páté místo a to s mužstvem Junior Kralupy.

 

O umístění:

Loko-Junior Kralupy 1:0

 

  Od začátku pěkný zápas se spoustou šancí na obou stranách. Rychlá rozehrávka od brány přebrání míče,rychlé uvolnění a zakončení.To všechno jsme předvedli v šesté minutě, kde Dan přebral míč od Kuby a  šel s půlky  hřiště na bránu.V poslední chvíli našel volného Dominika a ten vsítil do prázdné brány  jediný a vítězný gól zápasu. Nakonec jsme obsadili páté místo.

 

  S kvalitou a organizací turnaje jsem maximálně spokojen.S výkonem a disciplinou mých hráčů jsem také hodně spokojen.Je vidět velký pokrok, jak k turnajům přistupují, a že chtějí silou moci urvat nějaké vítězství. Pevně věřím, že s následujících turnajů dovezeme nějakou medaili.

 

Sestava:   Dragošek Kuba  2-

                Pagát Martin      2+

                Fiala Lukáš        2+

                Sinkula Filip      2-

                Dufek Dan         2-

                Hill Dominik     2-

 

Góly:       Dan-5,Dominik-3,Lukáš-2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 20.11.2010 ABC BRANÍK - ročník 2003

celkové umístění 4. místo  (z 8 zůčastněných týmů)

Skupina A                               Skupina B

1.Sparta                                 1.Branik

2.Vršovice                              2.Meteor        

3.Loko Vltavin                         3.Střešovice

4.Motorlet                              4.Radotín

 

   Čekal nás první turnaj v zimní přípravě.Odehráli jsme ho Dobřichovicích pod vedením ABC Braník.

   Hned první zápas s Vršovicemi jsme začali nad mé očekáváni.Bojovnost,nasazení a chuť po vítězství.V 5. min.po důraze před bránou jsme se po góle Adélky  ujali vedení.Soupeře jsme zatlačili na jeho půli a po dvou min. jsme znovu po góle Adélky zvyšovali na 2:0, ale malinko jsme polevili v koncentraci a o minutu nato jsme inkasovali.Nezlomilo nás to a v poslední minutě po samostatné akci zvyšoval Dominik na konečných 3:1.

    Druhý zapas s Motorletem jsme  podcenili začátek zápasu  a v osmé min. jsme prohrávali 0:3.Pak jsme začali hrát svoji hru zpracováni míče křižní nahrávka a zakončení.Začali jsme stahovat náskok, ale nezbilo nám dost času.Po gólech Dominika a Kuby jsme prohráli 2:4.

     Do posledního zápasu se Spartou Praha ale o rok mladším ročníkem 04 jsme šli s jasným cílem.Zvítězit a postoupit do semifinále turnaje.To se nám od první min. povedlo a po gólech 4-Dominik,2-Adélka jsme zvítězili 6:0.Je potřeba podotknout že bylo na soupeři znát že je o rok mladší.

    A přišlo semifinále, kde nás čekal pozdější vítěz Meteor Praha.Chybělo nám to pověstní sportovní štěstíčko.Od začátku jsme přitiskli soupeře k jeho bráně a nepustili jsme je k žádné kombinaci.Sami jsme se rychlím odebráním míče dostávali do jasných šancí které jsme bohužel nepřeměnili.Hlavně Dominik který sám čtyřikrát před brankářem ani jednou nedal.Hosty podržel brankář a svými zákroky nás přiváděl do zoufalství.Dvě min. před koncem, když jsme rozehrávali míč od vlastní brány náš brankář Martin (jinak do té doby bezchybný a na konec vyhlášen nejlepší brankář turnaje) překopol míč přez půlku a to se nesmí.Soupeř rozehrával míč nepovedenou střelou s půli před bránu a jak se říká nedáš -dostaneš nějak se ten míč odrazil do naši brány.Bylo málo času na to,aby jsme vyrovnali(semifinále se hrálo jenom 10 min.)a nakonec jsme prohráli 0:1.Jedna střela soupeře na naši bránu rozhodla.Smůla.A to ješte Adélka nastupovala do zápasu  s bolestí břicha.

    Poslední zápas o 3.místo jsme odehráli pod velkou únavou.Neměli jsme žádného hráče na střídaní.Adélku bolelo břicho a po zápase měl Martin teplotu.Po prohře 0:4 jsme obsadili nepopulární 4.místo, ale s předvedenou hrou celého turnaje sem maximálne spokojen.

 

Sestava:

brankář: Krsek Martin         2+

             

obrana: Dragošek Jakub      2+

             Sinkula Filip           2+

 

 útok:     Hill Dominik              1-

              Zemanova Adelka     1-

 

Góly:     5-Adélka

             5-Dominik

             1-Kuba

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

8.5.2009 Meteor

celkové umístění 10. místo  (ze 14 zůčastněných týmů)

 

( Nominace: Novotný, Mlejnek, Fidra, Pohanka, Kubínek, Josef, Krsek, Němec, Dragošek,

Hlaváček, Šilhart, Pagáč)

 

LOKO VLTAVÍN - KLÁNOVICE 0:0

LOKO VLTAVÍN - RAKOVNÍK 0:1

LOKO VLTAVÍN - PEČKY 0:2

LOKO VLTAVÍN - ZLIČÍN 1:0 (góly: M. Mlejnek)

LOKO VLTAVÍN - BANÍK MOST 1:0

LOKO VLTAVÍN - METEOR 0:2

 

poslední zápas o konečné umístění:

LOKO VLTAVÍN - JUNIOR PRAHA 0:1

 

 

  Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

15.3.2009 Motorlet

celkové umístění 3. místo ( z 6 zůčastněných týmů )

Cena za nejlepšího brankáře: F.Šilhart

 

 

(Nominace: Novotný, Mlejnek, Fidra, Kubínek, Josef, Krsek, Němec, Dragošek, Hlaváček, Šilhart)

 

LOKO VLTAVÍN - RADOTÍN 2:1  (góly: M. Mlejnek-2)

LOKO VLTAVÍN - BEROUN 2:1  (góly: M. Hlaváček, A. Novotný)

LOKO VLTAVÍN - MOTORLET 2:0 (góly: M. Hlaváček, A. Novotný)

LOKO VLTAVÍN - ČAFKA 0:1

LOKO VLTAVÍN - LIBUŠ 0:1

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

14.3.2009 Benešov

celkové umístění 5. místo ( z 6 zůčastněných týmů)

Cena za nejlepšího brankáře: F.Šilhart

 

 (Nominace: Novotný, Mlejnek, Fidra, Kubínek, Josef, Krsek, Fiala, Němec, Dragošek, Hlaváček, Šilhart)

 

 

LOKO VLTAVÍN - VLAŠIM 1:2 (góly: M. Hlaváček)

LOKO VLTAVÍN - ČAFKA 1:1 (góly: M. Hlaváček)

LOKO VLTAVÍN - BLŠANY 0:4

LOKO VLTAVÍN - PROSTĚJOV 3:2 (góly: M. Hlaváček-2, M. Mlejnek)

LOKO VLTAVÍN - BENEŠOV 1:3 ( góly : M. Mlejnek)

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

22.2.2009 Velebudice

celkové umístění: 5. místo ( z 6 zůčastněných týmů)

 

(Nominace:Novotný, Mlejnek, Pohanka, Fidra, Fiala, Kubínek, Josef, Krsek)

 

FK SIAD SOUŠ - LOKO VLTAVÍN 3:1 (góly: M. Mlejnek)

LOKO VLTAVÍN - TATRAN KADAŇ 0:3

SK ROUDNICE - LOKO VLTAVÍN 1:3 (góly: M. Mlejnek, M. Pohanka, A. Novtovný)

SK FS JUNIOR TEPLICE - LOKO VLTAVÍN 3:0

LOKO VLTAVÍN - FK BANÍK MOST 1:8 (góly:A.Novotný)

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.1.2009  Motorlet

celkové umístění: 6. místo (z 8 zůčastněných týmů)

 

(Nominace: Šilhart, Pohanka, Mlejnek, Hlaváček, Doležal, Novotný,

Riljak, Fiala)

 Obrazek